Danışmanlık

Danışmanlık

DANIŞMANLIK YAPACAK ALANIMIZ, BİLGİMİZ, TECRÜBEMİZ VAR

1
Proje
2
Eğitim
3
Tanıtım
4
Organizasyon
5
Hukuk
6
Emlak

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

thinking-man

Fikrinizi Projeye, Projenizi Hayata Geçiriyoruz !

Equinox Ar-Ge olarak gerek yazılım ve donanım alanlarında teknik olarak, gerekse süreçsel ve stratejik konularda destek ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Akademik ve sektörel deneyimlerimize dayalı olarak şahıs ve işletme ayrımı gözetmeksizin, işinize yön vermek ve değer katmak adına danışmanlık faaliyetlerimizi titizlik içerisinde yürütmeye büyük bir önem vermekteyiz. Üniversite sanayi iş birliğine dayalı akademik danışmanlık çözümleri, yazılım geliştirme, ürün oluşturma ve süreç yönetimi sürecinde yanınızdayız.

  • Bununla birlikte KOSGEB, TÜBİTAK ve BAP işbirlikleri ile müşterilerimize daha profesyonel ve kaliteli danışmanlık hizmeti vermek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
  • İş sahibinin talep ve hedefleri doğrultusunda, sektörün ihtiyaç ve gereklilikleri gözeterek, en uygun çözümlerle fikirlerinizi hayata geçirilmesi için yanınızdayız.

Eğitimle Mükemmeliğinize Bir Adım Daha Katın

İşletme ve kurumlara yönelik her türlü eğitim desteğinin sağlanması,  Equinox Ar-Ge  bünyesinde yatırım, yönetim, pazarlama, psikoloji, strateji, ar-ge, kalite yönetimi ve iletişim konularında profesyonel olarak destek vermekteyiz.

İşletme ve kurumların insan kaynakları departmanlarını aktif ve verimli hale getirilmesi konusunda sağlanan bir destek türüdür. Equinox Ar-Ge işletme ve kurumların insan kaynakları departmanlarının daha profesyonel, işine hakim, değerlendirme ve raporlama konusunda çalışanlara katkı sağlamakta ve fayda yaratmaktadır. Ayrıca işletme ve kurumların başta pazarlama, üretim, mühendislik, Ar-Ge, reklam, finansman ve halkla ilişkilere departman yönetici ve çalışanlarına yönelik eğitim programları düzenleyerek katkı sağlıyoruz.

business-man
sosyal-medya-yönetimi

Tanıtım Bilinirliğinizdir, Bilinirliğinizde Hedef Kitlenizdir

Teknolojinin ve rekabetin arttığı günümüz şartlarında, tüm şirketlerimizin ve markalarımızın tanıtım  ihtiyacı olmazsa olmazlarımız arasına girmiştir. Şirketin üretim gücünün ve ürünlerin bilinirliğini arttırmak amacıyla yapılması gereken tanıtımlar müşteriler ve bayiler için büyük önem taşımaktadır.

Yeni bir işletme kurduğunuzda yapılması gereken bazı işler vardır bunlar; büro kiralamak, kartvizit, tabela, kurumsal mail hesabı, internet sitesi ve sosyal medya hesapları oluşturmak gibi. Tabi ki bu ihtiyaçların her birisi yapmış olduğunuz iş ve kuracağınız işletme ile alakalı olarak değişiklik gösterebilir, öncelik sırası değişebilir ama özellikle günümüzde artan internet kullanıcı sayısı ve internet kullanım oranı sebebiyle dijital tanıtım çok daha önemli ve öncelikli duruma gelmiştir

Equinox Ar-Ge, şirketinizi, markanızı veya ürünleriniz için, doğru bilgiler vererek, stratejilerinizi mantık çerçevesinde yorumlar ve sizi kitlenize hızlı bir şekilde  ulaştırır.

Hayallerinizi Organizasyonumuzla En Doğru Yerde Şekillendirin

Equinox Ar-Ge olarak şirket, kurum ve kuruluşlara, aynı zamanda bireysel anlamda hizmet veren her türlü organizasyon çalışmasını, organizasyonun amacına ve beklentilerine uygun olarak, en nitelikli ve ekonomik şekilde sunmayı ilke edinmiş ve üstleneceği tüm projeleri başarıyla gerçekleştirmeyi hedef edinmiş bir ekiple beraber çalışmaktayız. Organizasyonların kurumlara sağladığı olumlu geri dönüşleri arttırmaya yönelik uygulanacak destekleyici çalışmalarda yapılacak etkinliğin basında yer alması, hedef kitleye doğrudan ulaşmada kurumlara büyük kolaylık sağlamaktadır. Etkinlik sonrasında ise, hazırlanan değerlendirme metinlerinin ve alınan görsellerin sektörel basında yer alması kurumun profiline artı değer kazandırıyor olacaktır. Ele alınan tüm bu detay ve çalışmalar profesyonel bir ekip ve doğru zamanlama ile yürütülüp sonuçlandırıldığı takdirde, kurumsal imajı destekleyerek uzun vadede kurumsal itibarın oluşmasında büyük rol oynamaktadır.

happy-team
adalet-terazisi

Hukuk Yolunda Her Zaman Danışacağınız Biri Var

Hukuk hayatın her anında ve her yerinde yer alır. Çünkü bizler bir hukuk düzeninin içerisinde yer almaktayız. Kişilerin karşılaştığı her türlü hukuki işlemlerinde veya maruz kaldıkları hukuk ihlallerinde; konusunda uzman, tecrübeli ve pratik (uygulama) bilgisi olay ya da durumun analizi, tespit ve teşhisi, olası sonuçlar ve alternatif çözümler ile alınması gereken önlemler konusunda doğru bilgilere ulaştırılması, bu amaçla gerekli hukuksal işlemlerin gerçekleştirilmesi hizmetini danışmanımız tarafında büyük bir özenle gerçekleştirilmektedir. 

  • Hukuki danışmanlık kişilerin karşılaşması muhtemel mağduriyetleri önleyici bir hizmettir.
  • Hukuki danışmanlık ile kişiler, sorunlarıyla ilgili doğru bilgilere ve alternatif çözümlere ulaşabilmektedir.
  • Hukuki danışmanlık ile kişiler, girişeceği hukuki işlemler ve karşılaştığı hukuki ihtilafların olası sonuçları hakkında bilgi sahibi olmaktadırlar.
  • Hukuki Danışmanlık ile kişiler, ileride karşılaşılabilecek olası sonuçlar analiz ve tespit edildikten sonra gerekli önlemlerin alınması mümkün olabilmektedir.

Emlak Danışmanlığı

Emlak danışmanlığı gerekli olan tüm mevzuatları bilir ve idari işler hakkında bilgi sahibidir. Sizin için gerekli olan tüm araştırmaları yaparak süreci sizin için kolaylaştırırlar. İlgilenmeniz gereken bir çok mevzuatı inceleyip gerekli araştırmaları yaparak hızlı bir şekilde süreci tamamlamanızı sağlar. Müşterilerin ihtiyaçlarını benimsemek ve bu alanda meydana gelen gelişim ve değişimleri takip edip, müşteriyi bilgilendirmek, yönlendirmek ve sektör hakkında bilgilendirme yapar.

Emlak konusunda sizlere en iyi hizmeti verecek olan danışmanımız ile çalışarak doğru yatırımlar yapabilirsiniz. Bütün süreci en iyi şekilde bilen ve gerekli araştırmaları en iyi şekilde yapan danışmanımız ile çalışmak bu konuda büyük bir fırsat olacaktır. 

yapay-zeka-avantajları

 Başarılı Bir Sonuç, Doğru Ortaklıklar Ve Doğru Çalışma Gerektirir !

happy-team