Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

guvenlik-sistemleri

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ TÜM ALANLARDA GÜVENLİK SİSTEMLERİMİZ DEVREDE

Kapalı devre görüntü ve kayıt sistemleri, çeşitli sayıda kameralar kullanılarak, belirli bir bölgenin gözetilmesi, elde edilen görüntülerin kayıt altına alınması ve video ekranlarında görüntülenmesine olanak sağlayan sistemlerdir.

Bu alanların fiziksel sınırlarının giriş ve çıkış yönünde aşılmaya çalışıldığını ya da aşıldığını algılayan ve ilgili uyarıyı kontrol merkezine ulaştıran sistemlerimiz mevcuttur.

ÇÖZÜMLERİMİZ

* Çevre Güvenlik Sistemleri; çevre koruma sınır çiti, toprak altı optik algılayıcılar veya duvar üzerine monte edilebilen algılayıcılar, haraket sensörleri, radar, mikro dalga bariyerlerden oluşur.

* Bu sistemler diğer güvenlik sistemleri ile entegre edilerek daha proaktif bir çevre güvenlik çözümü tasarlanmış olur. İlgili alanda bulunan kameralar ile entegrasyon sağlanarak ihlalin yapıldığı bölgenin görüntüleri kontrol merkezi monitörlerine otomatik olarak yansıtılarak, ilgili görevlinin veya operatörün görüntüleri anlık görmesine olanak tanır.

* Elektronik güvenlik çözümlerimiz bu başlıklar altında gerçekleştirmekteyiz; video izleme sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, hırsız alarm sistemleri, yangın algılama ve ihbar sistemleri, elektronik ürün takip çözümleri, acil çağrı sistemleri, konferans, genel seslendirme ve anons sistemleri, geçiş kontrol sistemleri gibi.

takip-etme

ELEKTRONİK GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİMİZ İLE

HER ALANDA GÜVEN VE HUZUR İÇİNDE KALIN 

Video İzleme Sistemleri

Çevre Güvenlik Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri

Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri

Konferans ve Seslendirme Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

İhtiyacınız olan tüm alanlarda bilgi almak için bizimle iletişime geçin!