Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2020 yılında Malatya Teknokentte temelleri atılan Equinox Ar-Ge, bugün kendi alanında gerçekleştirdiği işlerle sektörde hızlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Önümüzdeki dönem için hedeflerini büyüten Equinox Ar-Ge, pazarda en zengin ürün çeşitliliğine sahip dağıtıcı şirket olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız,

     Tüm dünya ve ülkemiz için oldukça zor geçen bir yılı geride bıraktık. 2020’nin ilk aylarında küresel piyasalar yıla olumlu bir başlangıç yapmış iken başlayan Covid-19 salgını, tüm ülkeler gibi Türkiye’yi de ekonomik daralma, salgın koşullarına uyum sağlayarak üretim faaliyetlerini devam ettirme ve yeni bir düzen kurma gibi zorluklarla karşı karşıya bıraktı.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen Equinox Ar-ge olarak, başarılarla dolu bir yılı geride bırakmanın gururunu yaşıyoruz. Sektöre henüz giriş yaptığımız 2020 yılının ilk aylarında tüm dünyayı etkisi altına alan ve kalıcı izler bırakan pandemi sürecini en iyi şekilde değerlendirip, mükemmel bir ekip kurduk. Teknoloji Geliştirme Bölgesi içerisindeki diğer birçok firma ile koordineli hareket ederek bu salgının etkisini birlikte kırmayı başardık.

Sunduğumuz uçtan uca çözümler ve sağladığımız hizmetler ile henüz bir yılı doldurmadan birbirinden değerli yirmi altı firma ile reklam ve pazarlama alanında anlaşmalar imzaladık. Üniversiteler ile işbirliği yapabileceğimiz ve özellikle öğrencilerimizin eğitim hayatlarını kolaylaştıracak aynı zamanda öğrenci dostu üniversiteler yaratacak olan “Mobile Education” proje sürecimizi KOSGEB işbirliği ile başlattık. Üniversitelerimizin yapmış olduğu birçok Bilimsel Araştırma Projelerine (BAP) destek verdik. Güvenlik Sistemleri üzerine çalışmalar yaparak sıradanlaşmış tedbir ve önlemlere karşı birçok yenilikçi çözümler getirdik ve bunu ilk defa Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yapılan ve bölgeye renk katan projelerden birisi olan “Malatya Üniversite 72 Adet Villa Projesinde” uyguladık.

Yakın, orta ve uzun vadede geleceğin zorunlu kıldığı pazar koşullarına hazırlıklıyız. Risk yönetimini iş hayatının doğasında var olduğunu kabul ediyoruz. Verimlilik ve karlılık yolunda, iş ortaklarımız adına alınması gerekli riskleri almaktan çekinmiyoruz. Küresel ekonomik belirsizliklerin, kısa vadeli planları imkânsızlaştırdığı dönemlerde bile, güçlü refleksler göstererek, en karmaşık gözüken, aşılmaz sanılan koşulları, yenilikçi uygulamalarımız, sektördeki dinamik yapımız, finansal gücümüz ve samimiyetimiz ile aşıyoruz.

Equinox Ar-ge olarak hedeflerimiz ve hayallerimiz oldukça büyük. Pazarda en büyük çözüm ortağı ve en sağlam marka olma yolunda hızla ilerliyoruz. Büyüme hedeflerimizin merkezine ise; müşteri odaklı hizmeti, her daim yenilikçi ve değişime açık bir vizyonu, akılcı ve ilke odaklı bir misyonu konumlandırıyoruz. Bunları gerçekleştirmenin ancak iyi bir ekip ruhu ile sağlanacağını biliyoruz.

İşimizi her zaman en iyi şekilde yapmak ve koşullar ne olursa olsun güvenilir hizmeti en yenilikçi çözümler ile siz değerli iş ortaklarımıza sunmak için durmaksızın çalışıyoruz.

Saygılarımızla ;                                                                                                                                       

 Av. Kasım Uğur KARATAŞ

BİZ KİMİZ ? NELER YAPIYORUZ ?

ok

YAZILIM, TEKNOLOJİ  VE MEDYA ALANINDA BİRÇOK HİZMET BAŞLIĞI BULUNAN BİR FİRMAYIZ.