Otomasyon

Otomasyon

OTOMASYON SİSTEMLERİ

takip-etme

Endüstriyel Bilişim Çözümleri

Equinox Ar-Ge olarak tüm sektörler için masaüstü ve web tabanlı yazılım otomasyon sistemleri geliştirerek resmi veya özel kurumların işlerini kolaylaştırmayı ve üst seviyelere taşımayı hedeflemektedir. Üretimde verimin artması, üretim süresinin azaltılması, ürün kalitesinin belirlenebilmesi gibi avantajlara sahiptir. Müşterilerimizin projelerinde başarılı olmalarını sağlamak için, dünya çapında teknolojik yenilik ve hizmetleri yakından takip edip sistemlerimize uyguluyoruz.

YAPACAKLARIMIZ

  • Sektör ayrımı gözetmeksizin mevcut sürecin iyileşmesi veya verimliliği artırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirilmektedir.
  • Endüstri 4.0 ilkeleri doğrultusunda, çağa uygun ve kullanımı kolay sistemler geliştirilmesine önem vermekteyiz.
  • Beklentilerinize cevap verecek sistemi optimum maliyet, maksimum kalite ve güvenilirlikte elde etmek için gereken donanım, yazılımı en ince ayrıntısına kadar projelendirip, gerçekleştiriyoruz.
searching-woman
otomasyon

Yazılımlarımız Hakkında

Otomasyonun kontrolünü sağlayan bilgisayar programı tamamen yazılım şirketimiz tarafından tasarlanmaktadır. Oracle, SQLite ve SQL veritabanı ile veri depolama ve raporlama yapılmaktadır. Ayrıca talebiniz doğrultusunda HMI panelden ya da tabletinizden otomasyonunuzun kontrolünü sağlayabiliyorsunuz. Tüm otomasyon sistemlerimizde isteğe bağlı olarak Netsis, Logo, Micro muhasebe programlarına entegrasyon yapılmaktadır. İstediğiniz yerden uzaktan izleme ile sisteminizi takip edebilirsiniz. Bununla birlikte araç takip sistemi ile araçlarınızı izleyebilirsiniz.

Otomasyon sistemleri fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin !