SSS

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Alanında uzman ekibimiz sizi detaylı olarak dinledikten sonra size verilen süre içerisinde site tamamlanıp kurulum gerçekleştirilir.

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız. Bu türkçe panel yardımı ile kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Tabi ki her hangi bir sorunda bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya yönetimi sektöre uygun birkaç paylaşım yapıp, beğeni gelmesini beklemek değildir. Gerçekten profesyonel bir sosyal medya yönetiminden bahsedilecekse, hedef kitle analizi, rakip analizleri, hedef kitle beklentileri, topluluk yönetimi, pazarlama amaçları doğrultusunda sosyal medya stratejilerinin belirlenmesi, sosyal medya kanallarına ait doğru bir iletişim dili seçilmesi, doğru zamanda, doğru hedef kitleye, etkileşim oluşturulacak paylaşımların ulaştırılabilmesi vb. kriterler sosyal medya yönetiminde profesyonelliğin göstergesidir.

En iyi tek değildir! Sosyal medya ajansının iyisini referanslarına ve hizmet kapsamına göre belirleyebilirsiniz. En iyi sosyal medya ajanslarını ise sağladığı desteğe, analizlerle oluşturduğu stratejilere, sektör tecrübesine göre değerlendirebilirsiniz. Sosyal medya ajansları arasında kalite odaklı tercih tereddütünüzü ise 1 yıldan fazla çalıştığı aktif markalarına, bu markalara kattıklarına, oluşturdukları stratejilere ve çözümlere bakıp, referanslarıyla görüşerek giderebilirsiniz.

Olumlu bir izlenim daha fazla ziyaretçi anlamına gelir. Kendinize ya da markanıza dair algıyı değiştirebilir ya da daha fazla güçlendirebilirsiniz. Reel hayatta da önemli bir itibar kazanırsınız. Satışa dönebilecek ziyaretçileriniz için ilgili ve alakalı marka imajı kazanmanızı sağlar.

Günümüzde kurumsallıktan uzak birçok kişi veya kişiler kurumsal web sitesi geliştirdiğini iddia ederler. Bir web yazılım alt yapısını yönetmek ve ihtiyaçlara anında cevap verebilmek bilgi ve tecrübe ile yapılabilmektedir. Bu sorunun cevabını merak edip okuyorsanız profesyonel bir sürece ihtiyacınız var demektir.

Mesai saatleri içerisinde, dilediğiniz zaman destek ekibimize talebinizi ileterek destek alabilirsiniz. Equinox Arge ekibi olarak, tüm süreçlerinizde yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Tüm web yazılım paketlerimiz arama motorlarının belirlemiş olduğu yazılım kurallarına uygun bir şekilde geliştirilmiştir. Google Analytics üzerinden raporlama ve dönüşüm takibi yapabilirsiniz.